- Počasí
- Spojené státy americké
- New Jersey
- Bloomfield
Aktuální počasí Bloomfield
Aktuální počasí přímo pro město Bloomfield. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1030 hPa |
| vlhkost | 75 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 8°C |
