- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Bletchley
Aktuální počasí Bletchley
Aktuální počasí přímo pro město Bletchley. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 4°C
| vítr | 32 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 68 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 67 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
