- Počasí
- Francie
- Bourgogne-Franche-Comté
- Bléneau
Aktuální počasí Bléneau
Aktuální počasí přímo pro město Bléneau. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 44 % |
| oblačnost | 40 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 12. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 14°C |
