- Počasí
- Polsko
- Mazovské vojvodství
- Błędów
Aktuální počasí Błędów
Aktuální počasí přímo pro město Błędów. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 6°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 58 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
