- Počasí
- Polsko
- Mazovské vojvodství
- Błędów
Aktuální počasí Błędów
Aktuální počasí přímo pro město Błędów. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 9°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 47 km/h |
| tlak | 1013 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 86 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 4. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -3°C |
| Normál: | 8°C |
