Aktuální počasí Blauzac
Aktuální počasí přímo pro město Blauzac. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 52 % |
| oblačnost | 12 % |
| rosný bod | 12°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 20. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 5°C |
| Normál: | 18°C |
