- Počasí
- Rusko
- Moskevská oblast
- Blagodat’
Aktuální počasí Blagodat’
Aktuální počasí přímo pro město Blagodat’. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
8°C
pocitově 5°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1005 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | -15°C |
| Normál: | 1°C |
