- Počasí
- Spojené království
- Anglie
- Blackheath
Aktuální počasí Blackheath
Aktuální počasí přímo pro město Blackheath. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 18°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 57 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 5.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
