Aktuální počasí Bjælkerup
Aktuální počasí přímo pro město Bjælkerup. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 32 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 7°C |
