- Počasí
- Filipíny
- Central Luzon
- Bituñgol
Aktuální počasí Bituñgol
Aktuální počasí přímo pro město Bituñgol. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
24°C
pocitově 26°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 74 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 20°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 34°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 28°C |
