- Počasí
- Indie
- Uttarpradéš
- Bithūr
Aktuální počasí Bithūr
Aktuální počasí přímo pro město Bithūr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 25°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 36 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 31. 3.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 15°C |
| Normál: | 27°C |
