- Počasí
- Guinea-Bissau
- Oio
- Bissorã
Aktuální počasí Bissorã
Aktuální počasí přímo pro město Bissorã. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 90 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 42°C |
| MIN: | 19°C |
| Normál: | 29°C |
