Aktuální počasí Bisignano
Aktuální počasí přímo pro město Bisignano. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 5. (02:00)
12°C
pocitově 10°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 14 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 14°C |
