- Počasí
- Spojené království
- Scotland
- Bishopton
Aktuální počasí Bishopton
Aktuální počasí přímo pro město Bishopton. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
19°C
pocitově 19°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 42 % |
| oblačnost | 1 % |
| rosný bod | 6°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 10°C |
