- Počasí
- Afghánistán
- Ghowr
- Bir Khūlah
Aktuální počasí Bir Khūlah
Aktuální počasí přímo pro město Bir Khūlah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 19°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1008 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 41 % |
| rosný bod | -4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 14°C |
