- Počasí
- Jemen
- Amanat Alasimah
- Bīr al Balsah
Aktuální počasí Bīr al Balsah
Aktuální počasí přímo pro město Bīr al Balsah. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
29°C
pocitově 31°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 11 % |
| oblačnost | 10 % |
| rosný bod | -5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 22. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 12°C |
| Normál: | 21°C |
