- Počasí
- Mali
- Tombouctou
- Binké-Salima
Aktuální počasí Binké-Salima
Aktuální počasí přímo pro město Binké-Salima. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
36°C
pocitově 40°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 9 % |
| oblačnost | 60 % |
| rosný bod | -2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 26. 5.
| MAX: | 45°C |
| MIN: | 25°C |
| Normál: | 36°C |
