- Počasí
- Mali
- Tombouctou
- Binké-Salima
Aktuální počasí Binké-Salima
Aktuální počasí přímo pro město Binké-Salima. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
40°C
pocitově 45°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 12 % |
| oblačnost | 96 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 24°C |
| Normál: | 35°C |
