Aktuální počasí Bình Hòa
Aktuální počasí přímo pro město Bình Hòa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
27°C
pocitově 28°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 36 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 21°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 3.
| MAX: | 36°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 28°C |
