- Počasí
- Ázerbájdžán
- Baki
- Binagadi
Aktuální počasí Binagadi
Aktuální počasí přímo pro město Binagadi. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1021 hPa |
| vlhkost | 77 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 20°C |
| MIN: | 7°C |
| Normál: | 14°C |
