- Počasí
- Turecko
- Mardinská provincie
- Bilge
Aktuální počasí Bilge
Aktuální počasí přímo pro město Bilge. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 8°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 95 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 0°C |
| Normál: | 11°C |
