- Počasí
- Afghánistán
- Sar-e Pol
- Bilan Ghōr
Aktuální počasí Bilan Ghōr
Aktuální počasí přímo pro město Bilan Ghōr. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 95 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 21°C |
