- Počasí
- Francie
- Bretaňský poloostrov
- Bignan
Aktuální počasí Bignan
Aktuální počasí přímo pro město Bignan. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 1. 5. (00:00)
22°C
pocitově 22°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 25°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 11°C |
