- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Bīdeskān
Aktuální počasí Bīdeskān
Aktuální počasí přímo pro město Bīdeskān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
9°C
pocitově 7°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 18 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 5 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
