- Počasí
- Írán
- Khorāsān-e Jonūbī
- Bīdeskān
Aktuální počasí Bīdeskān
Aktuální počasí přímo pro město Bīdeskān. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 3°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 82 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
