- Počasí
- Kazachstán
- Aqmola
- Bidaik
Aktuální počasí Bidaik
Aktuální počasí přímo pro město Bidaik. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
10°C
pocitově 8°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 40 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 80 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 15°C |
| MIN: | -23°C |
| Normál: | -1°C |
