Aktuální počasí Bicocca
Aktuální počasí přímo pro město Bicocca. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 19. 5. (08:00) do 20. 5. (00:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 68 % |
| oblačnost | 66 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 18. 5.
| MAX: | 35°C |
| MIN: | 10°C |
| Normál: | 20°C |
