Aktuální počasí Bičionys
Aktuální počasí přímo pro město Bičionys. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí od 25. 5. (12:00) do 25. 5. (21:00)
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1022 hPa |
| vlhkost | 63 % |
| oblačnost | 51 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 25. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 14°C |
