- Počasí
- Indie
- Rádžasthán
- Bhasāwar
Aktuální počasí Bhasāwar
Aktuální počasí přímo pro město Bhasāwar. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
39°C
pocitově 44°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1000 hPa |
| vlhkost | 14 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 7°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 20°C |
| Normál: | 33°C |
