- Počasí
- Indie
- Západní Bengálsko
- Bhagabānpur
Aktuální počasí Bhagabānpur
Aktuální počasí přímo pro město Bhagabānpur. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
31°C
pocitově 35°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1003 hPa |
| vlhkost | 58 % |
| oblačnost | 52 % |
| rosný bod | 22°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 21. 5.
| MAX: | 44°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 30°C |
