Aktuální počasí Bezhiv
Aktuální počasí přímo pro město Bezhiv. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
15°C
pocitově 13°C
| vítr | 29 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 54 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 0 % |
| oblačnost | 89 % |
| rosný bod | 3°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
