Aktuální počasí Bezdead
Aktuální počasí přímo pro město Bezdead. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Sníh
Platí od 2. 4. (10:00) do 4. 4. (18:00)
Nárazy větru
Platí od 2. 4. (10:00) do 2. 4. (20:00)
7°C
pocitově 4°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 91 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 21°C |
| MIN: | -2°C |
| Normál: | 8°C |
