- Počasí
- Spojené státy americké
- Oklahoma
- Bethany
Aktuální počasí Bethany
Aktuální počasí přímo pro město Bethany. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
14°C
pocitově 13°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1017 hPa |
| vlhkost | 71 % |
| oblačnost | 20 % |
| rosný bod | 9°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 17°C |
