- Počasí
- Izrael
- Northern District
- Bet She’an
Aktuální počasí Bet She’an
Aktuální počasí přímo pro město Bet She’an. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Vysoké teploty
Platí od 14. 5. (14:00) do 14. 5. (20:00)
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 4 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 56 % |
| oblačnost | 2 % |
| rosný bod | 13°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 39°C |
| MIN: | 14°C |
| Normál: | 24°C |
