- Počasí
- Rusko
- Uljanovská oblast
- Bestuzhevo
Aktuální počasí Bestuzhevo
Aktuální počasí přímo pro město Bestuzhevo. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 10°C
| vítr | 25 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 43 km/h |
| tlak | 998 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 68 % |
| rosný bod | 5°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 27. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 16°C |
