- Počasí
- Nizozemsko
- Severní Brabantsko
- Besterd
Aktuální počasí Besterd
Aktuální počasí přímo pro město Besterd. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí od 2. 5. (15:00) do 2. 5. (20:00)
24°C
pocitově 24°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 22 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 1. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 2°C |
| Normál: | 12°C |
