- Počasí
- Rumunsko
- Caraş-Severin
- Berzasca
Aktuální počasí Berzasca
Aktuální počasí přímo pro město Berzasca. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Nízké teploty
Platí od 3. 5. (01:00) do 4. 5. (01:00)
15°C
pocitově 14°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1023 hPa |
| vlhkost | 48 % |
| oblačnost | 70 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 16°C |
