- Počasí
- Spojené státy americké
- Kalifornie
- Bertsch-Oceanview
Aktuální počasí Bertsch-Oceanview
Aktuální počasí přímo pro město Bertsch-Oceanview. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 13°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 73 % |
| oblačnost | 93 % |
| rosný bod | 8°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 16°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 9°C |
