- Počasí
- Itálie
- Emilia-Romagna
- Bertinoro
Aktuální počasí Bertinoro
Aktuální počasí přímo pro město Bertinoro. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
5°C
pocitově 5°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 11 km/h |
| tlak | 1026 hPa |
| vlhkost | 60 % |
| oblačnost | 0 % |
| rosný bod | 1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | 4°C |
| Normál: | 15°C |
