Aktuální počasí Berroni
Aktuální počasí přímo pro město Berroni. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Bouřky
Platí od 31. 5. (13:00) do 31. 5. (20:00)
23°C
pocitově 24°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 7 km/h |
| tlak | 1018 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 85 % |
| rosný bod | 16°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 30°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
