- Počasí
- Francie
- Bretaňský poloostrov
- Berrien
Aktuální počasí Berrien
Aktuální počasí přímo pro město Berrien. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silné bouřky
Platí do 1. 5. (00:00)
20°C
pocitově 20°C
| vítr | 18 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1015 hPa |
| vlhkost | 64 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 4.
| MAX: | 23°C |
| MIN: | 1°C |
| Normál: | 10°C |
