- Počasí
- Spojené státy americké
- Georgia
- Berlin
Aktuální počasí Berlin
Aktuální počasí přímo pro město Berlin. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
18°C
pocitově 18°C
| vítr | 7 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1020 hPa |
| vlhkost | 83 % |
| oblačnost | 44 % |
| rosný bod | 15°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 5. 4.
| MAX: | 33°C |
| MIN: | 3°C |
| Normál: | 18°C |
