- Počasí
- Spojené státy americké
- Illinois
- Berkeley
Aktuální počasí Berkeley
Aktuální počasí přímo pro město Berkeley. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
Silný vítr
Platí do 2. 4. (11:40)
5°C
pocitově 2°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1012 hPa |
| vlhkost | 96 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 4°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 4.
| MAX: | 26°C |
| MIN: | -7°C |
| Normál: | 7°C |
