- Počasí
- Írán
- Sistan and Baluchestan
- Berīsk
Aktuální počasí Berīsk
Aktuální počasí přímo pro město Berīsk. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
22°C
pocitově 23°C
| vítr | 4 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 14 km/h |
| tlak | 1009 hPa |
| vlhkost | 80 % |
| oblačnost | 4 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 17. 5.
| MAX: | 43°C |
| MIN: | 22°C |
| Normál: | 32°C |
