- Počasí
- Rusko
- Magadan Oblast
- Beringa
Aktuální počasí Beringa
Aktuální počasí přímo pro město Beringa. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
6°C
pocitově 1°C
| vítr | 36 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 50 km/h |
| tlak | 1006 hPa |
| vlhkost | 76 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 2°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 30. 5.
| MAX: | 11°C |
| MIN: | -1°C |
| Normál: | 4°C |
