- Počasí
- Rusko
- Pskov Oblast
- Berestishche
Aktuální počasí Berestishche
Aktuální počasí přímo pro město Berestishche. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
12°C
pocitově 11°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1002 hPa |
| vlhkost | 88 % |
| oblačnost | 91 % |
| rosný bod | 10°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 13. 5.
| MAX: | 27°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 11°C |
