- Počasí
- Ukrajina
- Chernivtsi Oblast
- Berehomet
Aktuální počasí Berehomet
Aktuální počasí přímo pro město Berehomet. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
11°C
pocitově 9°C
| vítr | 14 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 32 km/h |
| tlak | 1024 hPa |
| vlhkost | 53 % |
| oblačnost | 82 % |
| rosný bod | -1°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 2. 5.
| MAX: | 28°C |
| MIN: | -4°C |
| Normál: | 12°C |
