- Počasí
- Indie
- Madhjapradéš
- Berasia
Aktuální počasí Berasia
Aktuální počasí přímo pro město Berasia. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 27°C
| vítr | 22 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 22 km/h |
| tlak | 1010 hPa |
| vlhkost | 49 % |
| oblačnost | 100 % |
| rosný bod | 14°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 3. 4.
| MAX: | 41°C |
| MIN: | 16°C |
| Normál: | 29°C |
