- Počasí
- Jižní Korea
- Chungcheongnam-do
- Beotgari
Aktuální počasí Beotgari
Aktuální počasí přímo pro město Beotgari. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
25°C
pocitově 26°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 29 km/h |
| tlak | 1019 hPa |
| vlhkost | 62 % |
| oblačnost | 13 % |
| rosný bod | 18°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 16. 5.
| MAX: | 31°C |
| MIN: | 6°C |
| Normál: | 18°C |
