- Počasí
- Jižní Korea
- Jeollanam-do
- Beodeuri
Aktuální počasí Beodeuri
Aktuální počasí přímo pro město Beodeuri. Data zohledňují lokální podmínky a orografii. Aktuální data pro celé Česko zobrazíte na stránce aktuální počasí.
Aktuální články o počasí
13°C
pocitově 13°C
| vítr | 11 km/h |
|---|---|
| nárazy větru | 25 km/h |
| tlak | 1014 hPa |
| vlhkost | 86 % |
| oblačnost | 94 % |
| rosný bod | 11°C |
Slunce a Měsíc
Rekordy počasí pro 28. 4.
| MAX: | 19°C |
| MIN: | 9°C |
| Normál: | 14°C |
